איך מתבצע שכפול מפתחות לרכב?

אחת הסיטואציות הכי לא נעימות היא שבדיוק ברגע שאנו ממהרים לפגישה, ממהרים לקחת את הילדים או סתם לחזור מחוץ הים – אנו מגלים פתאום שאיבדנו את מפתחות הרכב.

אם איבדת את המפתחות לרכב או שיש לך מפתח בודד, זה בדיוק הזמן להתקשר למנעולן רכב מוסמך אשר יוכל לשכפל או לקודד עבורך מפתח חדש לרכב. לקבלת שירותי שכפול וקידוד מפתחות לרכב באזור חיפה והקריות, ניתן ליצור קשר ב – 072-3923579 ואשמח לעמוד לרשותך.

איך מתבצע שכפול מפתחות לרכב?

איך מתבצע שכפול מפתחות לרכב?

אם יש לך רכב ישן עם זוג מפתחות בודד או שאיבדת את המפתחות בשנייה של חוסר תשומת לב, כדאי לדעת שלמרות שניתן לשחזר ולקודד את המפתח מאפס, הרבה יותר כלכלי (ההבדל הוא פי 3 ויותר) הוא לשכפל מפתח קיים.

באופן כללי, תהליך שכפול המפתח מתבצע בהתאם לסוג המפתח:

  • מפתחות ברזל – מפתחות ברזל סטנדרטיים לרכבים ניתנים לשכפול על ידי מכונת חריטה. המכונה "עוקבת" אחר קווי המתאר של המפתח המקורי ויוצרת מפתח משוכפל חדש.
  • קידוד אימובילייזר – אימובילייזר הוא התקן ביטחון אשר משבית את מנוע הרכב במידה ואין התאמה בין האות שנשלח בעת הכנסת המפתח לשבב שנמצא בתוך מחשב הרכב. שכפול מפתח עם אימובילייזר דורש קידוד מדויק – אחרת, המפתח לא יצליח להניע את הרכב.
  • שכפול שלט רכב – אם הרכב נפתח ומונע באמצעות שלט, ניתן לשכפל ולהעתיק את השלט המקורי כך שנוצרים שניים או יותר שלטים בעלי קידוד זהה.
  • מפתחות חכמים – רכבי יוקרה רבים, נפתחים ומונעים באמצעות מפתח חכם אשר אינו דורש הכנסה של המפתח לסוויץ' הרכב. במקרים אלה, תהליך השכפול יהיה מורכב יותר וכפועל יוצא מכך, יקר הרבה יותר.

שכפול מפתחות לרכבים ישנים וחדשים היא משימה קלה שכל מנעולן רכב יוכל לבצע בתוך  30-90 דקות. חשוב לדעת כי טווח המחירים של שכפול מפתחות לרכב מתחיל ב  – 150 ₪ ויכול להגיע גם למעל 1,000 ₪ בהתאם לסוג הרכב, סוג המפתח וכדומה.

אני מעניק שירות מנעולן 24 שעות ביממה, כך שלא משנה איפה הרכב נמצא בתחומי חיפה והקריות, אני אוכל להגיע עד אליך בתוך זמן קצר, לשכפל או לקודד עבורך מפתח חדש לרכב.