מנעולן בקריות - 24 שעות ביממה

Signup קידום אתרים

האתר מקודם על ידי חברת Signup אשר מעניקה פתרונות קידום אתרים לעסקים קטנים, בינוניים וחברות בינלאומיות בעולם.

למה צריך קידום אתרים?

קנית דומיין לאתר, הקמת אתר מעוצב ומדהים, אבל גילית שאף אחד לא נכנס אליו חוץ מאמא שלך? – אם יש לך אתר אינטרנט, אתה חייב לקדם אותו בגוגל.

לאחר שגוגל "יאהב" את האתר שלך, תוכל לקבל גולשים, טלפונים ועבודות רבות באמצעות אתר האינטרנט. ב- Signup מכירים את השיטות, הדרכים והסודות שיובילו אותך למקום הראשון בגוגל.

אם אתה לא נמצא במקום הראשון (או לכל הפחות, בעמוד הראשון בגוגל), אתה מפסיד כסף למתחרים שלך. המטרה הסופית בתהליך ה – SEO שאנו מבצעים היא:

  1. תנועת גולשים ממוקדת – המטרה הראשונית היא להביא גולשים לתוך האתר ממקורות רלוונטים כמו גוגל, פייסבוק ואתרי אינטרנט אחרים.
  2. המרות – לאחר מכן, המטרה היא להמיר את הגולשים ללקוחות וליצור לך זרם בלתי פוסק של טלפונים/עבודות בעסק.

לנציגי Signup יש רקורד מוכח בגוגל והחל משנת 2000, קידמנו יותר מ -500 אתרים שונים בישראל ובעולם בהצלחה רבה. אנו יודעים להעריך בצורה נכונה את כמות העבודה או התקציב הדרוש להשגת המטרות הנ"ל – עובדה, אנו בטוחים שהגעת לאתר הזה, לאחר שחיפשת אחריו בגוגל 🙂

Signup קידום אתרים בגוגל

האם קידום אתרים (SEO) עדיין רלוונטי?

התחום בו אנו פועלים הוא דינמי מאוד, אך כל עוד אנשים ישתמשו במנוע חיפוש כלשהו (זה יכול להיות גוגל או וואלה בעבר), קידום אתרים יהיה רלוונטי מתמיד.

אם יש לך כבר ניסיון עבר בקידום עצמי או בקידום באמצעות חברות קידום אתרים כאלה ואחרות יתכן שהפכת כבר למתוסכל משלל ההצעות וההבטחות שנציגי המכירות מפזרים לכיוונך. ב – Signup, אנו מבינים אותך, את התסכול והאכזבה שלך ולכן אנו מקפידים לערוך תיאום ציפיות מלא מול כל לקוח על מנת לפשט, להסביר ולהנגיש את תהליכי הקידום בצורה הטובה ביותר.

השירותים השיווקים של Signup נותנים לך מעטפת מלאה בגוגל. השירותים העיקריים שלנו הם:

חשוב לציין שאנו לא מתחייבים לתוצאות כלשהן בתהליכי SEO (יתכן ותמצא לא מעט חברות שמתחייבות לכך בניגוד להנחיות גוגל משיקולים כלכליים שונים), אך אנו בטוחים שבעבודה נכונה נוכל להשיג אותן.

אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, זה הזמן ליצור עימנו קשר ולתאם עימנו פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידך – אין לך מה להפסיד, אתה הולך רק להרוויח 🙂