מנעולן בקריות - 24 שעות ביממה

Dreamedia בניית אתרי וורדפרס

האתר עוצב ונבנה על ידי Dreamedia, חברה לבניית אתרי וורדפרס, אשר מעניקה שירותי עיצוב, פיתוח ובנייה לעסקים.

בניית אסטרטגיה לאתרי אינטרנט מנצחים

כאשר אתה עומד בפני תחילת תהליך לעיצוב ובניית אתר עליך להתחיל בניתוח מקדים של צרכי העסק ולמצוא חברה או פרילנסר אשר יעבוד ביחד איתך בשיתוף פעולה מלא על מנת להבטיח כי האתר ישיג את היעדים שלך.

אם אתה עומד לקראת פיתוח אתר, המטרה העיקרית שלך צריכה להיות למקסם את התשואה שלך. בניית אסטרטגיה לאתרי אינטרנט מנצחים מתחילה באפיון יסודי אשר כולל:

  • הגדרת מטרות אתר האינטרנט
  • הגדרת מדדים כמותיים להצלחת האתר
  • הבנה של קהל היעד שלך
  • דרכים ליצירת תנועת גולשים יציבה לאתר
  • דרכים למדידת ומעקב אחר תוצאות האתר

בניית אתרי וורדפרס לעסקים - Dreamedia

ב – Dreamedia, נוכל לספק לך פתרון מלא אשר מבוסס על מערכת וורדפרס (WordPress). אם אתה שואל את עצמך "מה זה וורדפרס?" – בגדול, מדובר במערכת הניהול הפופולרית ביותר בעולם אשר כ- 25% מהאתרים בעולם מבוססים עליה.

בין השירותים המרכזיים שאנו מעניקים בתחום ניתן למצוא:

השירותים שאנו מציעים ב – Dreamedia מותאמים לכל לקוח, קטן כגדול, ומתומחרים במחירים הוגנים ביחס לכמות ההשקעה, הידע והניסיון של צוות העיצוב והפיתוח שלנו. לצערנו, כיום כל אחד יכול להציע שירותי פיתוח לאתרי וורדפרס אך ישנן מעט מאוד חברות (במיוחד בישראל) אשר באמת מבינות את צרכי הלקוח, מספקות שירות מהיר ותמיכה טכנית גם לאחר סיום תהליך הקמת האתר.

במהלך השנים, הקמנו ב – Dreamedia מאות אתרים אשר המשותף לכולם הוא השגת תוצאות אמיתיות, פונקציונליות ושימושיות גבוה אשר מובילה לכמות המרות ופניות רבה לבעל האתר.