מהו מנעול טביעת אצבע?

בשנים האחרונות, יותר ויותר לקוחות פרטיים ועסקיים בוחרים להתקין מנעול טביעת אצבע (בשפה המקצועית נקרא מנעול ביומטרי) אשר מעניק אינספור יתרונות שימושיים, מתקדמים ובטיחותיים ללקוח.

במאמר זה אציג מהו מנעול טביעת אצבע ומהם היתרונות העיקריים שלו מול מנעולים מהדור הישן.

לקבלת שירותי התקנה של מנעול טביעת אצבע אצלך בבית, ניתן ליצור עימי קשר ב –  072-3923579 ואשמח להגיע עד אליך. אני מעניק שירותי לתושבי חיפה, הקריות, עכו, נהריה והישובים הסמוכים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מהו מנעול טביעת אצבע?

מהו מנעול טביעת אצבע?

מנעול טביעת אצבע או מנעול ביומטרי הוא מנעול אשר נשלט על ידי טביעת אצבע, קוד או צי'פ מיוחד. ניתן לראות שילוב של מנעולי אצבע במתמחי כספות, חברות הייטק, מפעלים, חנויות ואפילו אצל לקוחות פרטיים אשר מעוניינים ליהנות משלל היתרונות שהמנעול מעניק על פי הצילינדרים הישנים והטובים.

מהם היתרונות של מנעול טביעת אצבע?

מנעול טביעת אצבע מעניק למשתמשים בו אינספור יתרונות על פני מנעולים מהדור הישן, כאשר בין היתרונות העיקריים ניתן למנות:

  • בטיחות – מנעול טביעת אצבע הוא המנעול המאובטח ביותר בשוק. טביעת האצבע של הלקוח שייכת רק לו, כך שאין סיכוי שהמפתח יאבד, ייגנב או ישוכפל בלי שנדע על כך.
  • נוחות שימוש – מנעול טביעת אצבע מעניק נוחות שימוש במהלך כל ימות השנה, משום שהוא אינו דורש ממך להחזיק את צרור המפתחות, בכל רגע ניתן להושיט את האצבע ולפתוח את המנעול. ברוב המנעולים ניתן לקלוט עד 150 טביעות אצבע שונות, כך שכל אחד מבני המשפחה או העובדים בארגון יוכל להשתמש במנעול בצורה חופשית.
  • טכנולוגיה מתקדמת – מנעול טביעת אצבע מהווה את חוד החנית בעולם האבטחה. המנעול מאפשר פתיחה באמצעות טביעת אצבע, קוד אישי או מפתח מיוחד.
  • חיסכון כספי לאורך זמן – מנעול טביעת אצבע ניתן לאיפוס בצורה מהירה, קלה ופשוטה כך שהוא יכול להוות פתרון מעולה לדירות או משרדים בהם ישנה תחלופה מהירה של אנשים – במקום להזמין מנעולן שיחליף צילינדר, ניתן לאפס את המערכת ולאתחל אותה מחדש.

לסיכום, אין ספק שמנעול טביעת אצבע מעניק למשתמשים פרטיים ועסקיים אינספור יתרונות מובנים – הנוחות, הקלות ורמת האבטחה הגבוהה שלו הופכים אותו למוצר אבטחה מתקדם במיוחד.