3 טעויות נפוצות בעת החלפת צילינדר לדלת הבית

לעיתים קרובות, החלפת צילינדר לדלת הבית מאפשרת לך לזכות ברמת אבטחה, ביטחון ופתיחה חלקה טובה של דלת הבית.

החלפת צילינדר לדלת הבית יכולה להתבצע לבד, בלי עזרה של מנעולן מקצועי, אך כמובן שהיא דורשת ציוד, ידע וניסיון מקדים – אם אין לך מושג, איך לעשות את זאת, תמיד עדיף לקרוא למנעולן מוסמך שיבצע זאת עבורך.

אני בעל ניסיון, ידע ומומחיות בהחלפה, תיקון או התקנה של צילינדרים לדלתות. אני מעניק שירות בקריות, עכו ונהריה תוך הקפדה על מחירים הוגנים, שירות הוגן ועמידה בזמנים. לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3923579 ואשמח לעמוד לרשותך.

3 טעויות נפוצות בעת החלפת צילינדר לדלת הבית

3 טעויות נפוצות בעת החלפת צילינדר לדלת הבית

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר, כאשר הוא בנוי בצורת צילינדר (גליל) ומכאן שמו. החלפת צילינדר לדלת הבית יכולה להתבצע בצורה עצמאית או בליווי מנעולן מוסמך.

למרות שמדובר בחלק קטן בדלת, מנעול הצילינדר יכול לבלבל גם את הטובים ביותר. הנה 3 הטעויות הנפוצות ביותר בתחום זה:

  • התפשרות על איכות הצילינדר – כיום, קיימים בשוק אינספור צילינדרים באיכויות וטווחי מחירים משתנים. באופן כללי, עבור דלתות כניסה מומלץ להשקיע עוד כמה שקלים ולבחור בצילינדר חזק, בטוח ועמיד אשר לא ישבר או יתקלקל במשך שנים רבות.
  • כיוון הצילינדר – הצילינדר הוא חלק פנימי אשר חייב להיות ממוקם בכיוון הנכון. חשוב לבדוק שבעת ההתקנה, הצילינדר מאפשר פתיחה/סגירה של הדלת בצורה חופשית וללא התנגדויות מצד הדלת/המפתח.
  • קידוח – אם נדרש קידוח להחלפת הצילינדר, מומלץ לבצע את הקידוחים בצורה זהירה, נקודתית ורגועה. קידוח שלא מתבצע בצורה נכונה, יכול להוביל לפגיעה ברמת האבטחה של הדלת.

לסיכום, החלפה של צילינדר בדלת הפנים או החוץ של הבית היא משימה טכנית אשר דורשת ידע, ניסיון וכלים מתאימים, אך היא בהחלט אפשרית לאנשים בעלי חוש טכני.

אם לא התברכת ב"ידיים טובות" – אני נמצא כאן בשבילך. לאחר ביצוע הקריאה ב – 072-3923579, אוכל להגיע עד אליך בתוך 20-30 דקות ולבצע את העבודה הנחוצה בשטח. אני פועל באזור חיפה והקריות, עכו, נהריה והיישובים הסמוכים.