איך לשלב עציצים מלאכותיים לבית בצורה נכונה?

אין ספק שצמחיה ירוקה, דקורטיבית ומעוצבת משדרגת בצורה ניכרת את חלל הבית. יצאנו לבדוק ביחד עם יוסי שטרית, בעלים ב – Silk Flowers חברה לצמחיה מלאכותית, איך, למה והאם בכלל כדאי לשלב עציצים מלאכותיים בחללי הבית.

דקה אחרי שכל הספקים יצאו מהבית שלך, חשוב לשאול את עצמך את השאלה הבאה: האם רק לי יש את מפתחות הדירה שלי? – אם אתה לא בטוח, זה הזמן להזמין מנעולן מוסמך בקריות אשר יוכל להחליף את הצילינדר של דלת הכניסה ולהבטיח את הביטחון האישי שלך. לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3923579 ונוכל להגיע אליך בתוך 20-40 דקות מרגע הקריאה.

עציצים מלאכותיים לבית

איך לשלב עציצים מלאכותיים לבית בצורה נכונה?

בשנים האחרונות, ניתן לראות בבתים, עסקים ומשרדים יותר ויותר צמחים מלאכותיים מאשר צמחים חיים/טבעיים.

הסיבה המרכזית לכניסה של צמחים מלאכותיים לחללים הפרטיים והעסקיים היא שצמחים מלאכותיים אינם דורשים תחזוקה, גינון והשקיה. למעשה, "מתקינים" אותה פעם אחת וזהו – לא צריך יותר לטפל בהם, לחשוף אותם לשמש או להשקות אותם.

לפי יוסי שטרית מחברת Silk Flowers כאשר שוקלים לשלב עציצים מלאכותיים מומלץ להקפיד על הכללים הבאים:

  • להשקיע פעם אחת כמו שצריך – שוק הצמחים המלאכותיים מציע ללקוחות אינספור דגמים במחירים ואיכויות משתנות. באופן כללי, אם מדובר על עציצים מלאכותיים לסלון, למטבח או לחלל הכניסה מומלץ לא להתפשר ולבחור בצמחים ופרחים איכותיים אשר עשויים מסיליקון, משי או חומרים סינטטיים באיכות גבוהה – בכל זאת, מדובר על השקעה חד פעמית אשר תישאר אתכם לכל החיים.
  • למקום נכון את הצמחים – חשוב למקם את הצמחים והעציצים המלאכותיים בהתאם לחלל המעוצב. עציצים מלאכותיים לא צריכים לגנוב את הפוקוס אלא לתמוך בעיצוב הכללי של החלל המעוצב.
  • ליצור איזון בין צמחים טבעיים למלאכותיים – למרות שיוסי משווק צמחים מלאכותיים בלבד הוא ממליץ לשלב אותם עם צמחים טבעיים אשר יכניסו ריח, אווירה וחיים לחלל הבית. צמחים חיים אשר מעניקים עמידות גבוהה עמידים שיכול
  • להימנע מעיניים גדולותעציצים מלאכותיים לבית יכולים בהחלט להוסיף לנראות של הבית אך אם מגזימים – האפקט שמתקבל הוא בדיוק הפוך!

לסיכום, צמחיה מלאכותית לבית בהחלט יכולה לשדרג את הנראות של הסלון, המטבח, חדר העבודה הביתי או כל חלל אחר. מומלץ להקפיד על הכללים הנ"ל או להתייעץ עם מומחה, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה מיטבית.