דלתות מעוצבות לבתים, משרדים וחנויות

בשנים האחרונות, דלתות מעוצבות הפכו לפריט עיצובי אשר מושקעת בו מחשבה רבה, תוך הקפדה על המהות הבסיסית של הדלת והיא לספק ביטחון מלא לבית או לבית העסק.

במאמר זה אציג מהי דלת מעוצבת, כיצד מייצרים אותן ומהי רמת הביטחון, האבטחה והשמירה שהן מקנות לנכס שלך.

מהי דלת מעוצבת?

דלתות מעוצבות יכולות לשדרג ולהעצים את מבואת הכניסה או הפנים של הבית, המשרד או החנות המקומית שלך.

ברוב המקרים, מדובר בדלת מעוצבת אשר מתקשרת עם השפה העיצובית של העסק או כאשר מדובר על בתים פרטיים, מדובר על דלתות אשר מציגות תחכום, טכנולוגיה חדישה או עיצוב קלאסי אשר מתחבר לעיצוב הפנים הכללי מחוץ ובתוך הבית.

דלתות מעוצבות

עד כמה דלתות מעוצבות שומרות עליך?

בעבר, לקוחות אשר היו מעוניינים להתקין דלת חוץ או פנים מעוצבת והיו מתייעצים עם מנעולן בקריות או מנעולן בחיפה, היו מגלים כי מעבר מהדלת הסטנדרטית, הרגילה והמשעממת לדלת מעוצבת, שיקית וחדשנית היה כרוך בויתור על רמת הבטיחות של הדלת.

בשנים האחרונות, מותגי האבטחה הגדולים רב-בריח, פלדלת, מולטילוק ואפילו מעבר לים בחברות ענק כמו YALE, הבינו כי הלקוחות לא מעוניינים להתפשר על רמת הביטחון שלהם. כתוצאה מכך, הוקמו מחלקות מחקר ופיתוח אשר פיתחו דלתות ברמת גימור גבוהה אשר מבטיחות ביטחון, שקט נפשי והגנה מפורצים וגנבים מזדמנים אשר אורבים ללקוח.

לקבלת מידע נוסף על דרכי הפיתוח, ניתן לראות את סרטון התדמית של חברת רב-בריח אשר פורסם בפורטל חדשות חיפה והקריות:

בדרך כלל, דלת מעוצבת בנויה משלדת פלדה חזקה אשר מגולוונת במבחר של צבעים אשר אמידים לאקלים הישראלי. בנוסף, הדלת כוללת מערכת נעילה רב בריחית אשר מבצעת נעילה הרמטית של הנכס באמצעות בריחים הנשלחים למשקוף הדלת – כמובן, שמערכת הנעילה ניתנת לשדרוג באמצעות קודנים, מצלמות במעגל סגור וכדומה.

לסיכום, דלתות מעוצבות יכולות לשדרג את חזית או פנים הבית, המשרד והחנות שלך.

אם אתה מעוניין בייעוץ, רכישה והתקנה של דלתות פנים או חוץ מעוצבות, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3923579 ונשמח לעזור לך בהקדם האפשרי.