מנעולן בקריות - 24 שעות ביממה

מנעולן בקריות המלצות וחוות דעת מלקוחות

אנחנו בטוחים שחברת אורי מנעולים בקריות יכולה לספק לך את השירות המקצועי, האמין והטוב ביותר שתמצא – אבל, אל תאמין למה שאנחנו אומרים על עצמנו, תקשיב ללקוחות שלנו.

שלום, רציתי לשתף את כולם בחוויה שעברתי עם אורי מנעולים. הייתי בדרך לארוחה משפחתית כשעצרתי בדרך לקנות סיגריות ובטעות נעלתי את מפתחות הרכב בתוך הרכב. באותו רגע חיפשתי מנעולן רכב בקריות בגוגל והגעתי לחברת אורי מנעולים אשר מנעולן שלה הגיע תוך פחות מ – 15 דקות ופתח עבורי את הרכב תוך מספר דקות מבלי לשבור או להזיק לו.

לא הספקתי לקחת את שם המנעולן, אבל הוא עשה אחלה של עבודה במחיר נמוך משאר החברות שהתקשרתי אליהן באותו רגע.

אבי אוחיון, קרית חיים

בדרך כלל, אני לא נותנת פידבק על שירותים, אבל הרגשתי שאני ממש חייבת לאורי מנעולים אחרי השירות הנפלא שהם נתנו לי. חזרתי ממסיבה ב – 4 לפנות בוקר וגיליתי שמפתחות הדירה שלנו נאבדו במועדון, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי לאורי מנעולים והם שלחו מנעולן אשר הגיע תוך 20 דקות והצליח לעשות עבודה מהירה, שקטה (עד כמה שניתן..) והכי חשוב במחיר הוגן שהתאים לשנינו.

ריקי גלזר, קרית מוצקין

הזמנתי את אורי מנעולים להחלפה של צילנדר לדלת הכניסה של המשרד, קיבלתי שירות מקצועי, אדיב ואמין במחיר מעולה, מומלץ בחום!!

ד”ר זכי ריינר – רופא שיניים בקריות, קרית מוצקין

אורי מאורי מנעולים הוא אחלה של טכנאי, בא עשה את העבודה בשקט, בניקיון ומבלי לגבות מחיר מופקע !. אני כבר המלצתי על אורי מנעולים לשני חברים שלי ואני באמת מאמין שהם חברה מעולה, לא תתאכזבו מהם.

יוסי גרינברג, קרית אתא

פשוט יוצא מן הכלל, אורי המנעולן מאורי מנעולים היה אדיב, נחמד והכי הכי חשוב הוגן במחיר !

כבר המלצתי עליו לשני חברים שביקשו ששאלו אותי אם אני מכיר מנעולן מקצועי, שירות 100%, אתם גדולים.

אלי סינווני, קרית ביאליק

התקשר עכשיו ל – 072-3923579 ונשמח לפתור לך את הבעיה בצורה המהירה, הבטוחה והמקצועית ביותר. אל תהסס ליצור עימנו קשר למידע נוסף על שירותי פריצת מנעולים לבתים בקריות, פריצת רכבים, החלפת מנעולים ועוד.